HAKKIMIZDA

Hakkımızda

2001 yılında sektördeki ve de ilimizde ki ihtiyaçlara istinaden başladığımız sigorta acenteliğimize 2003 yılında sektörün farklı bir faaliyet alanı olan Emeklilik ve Hayat branşını dadahil ettik.

19.yüzyılda İngiltere'de başlayan sigortacılık ve reasürans hizmetleri, ülkemizde 80'li yıllardan sonra anlaşılmış ve bu süreç sonrasın da sigortalama hizmetlerinde büyük bir artış gözlenmiştir. 1990'lı yıllarla birlikte bireysel sigortalama enstrümanlarının pazarlanmaya başlaması ile bu ivme daha da artmıştır.

Ülkemizde sigortalanma oranı gelişmiş ülkelere nazaran oldukça düşük olması işimize 4 elle sarılmamızı sağlamıştır.

Kazançlarımız ile elde ettiğimiz değerli varlıklarımızın hasarlanması veya yitirilmesi ile oluşacak zararları giderebilen en iyi sistem olan sigorta sektörü büyümeye devam ederken, acenteliğimizin misyonu gereği biz de bu rolde ki görevimizi en iyi şekilde yerine getirdik ve de getirmeye devam edeceğiz.

Ray Sigorta ile başladığımız acentelik faaliyetimize sektörün şartları gereği Doğan Hayat ve Emeklilik ,Dubai Sigorta , Fortis Emeklilik ve Hayat , Bereket Sigorta , Ege Sigorta , Türk Nippon Sigorta ve Avivasa Emeklilik ve Hayat A.Ş ile devam etmekteyiz.

Acenteliğimiz 2001 yılından günümüze kesintisiz hizmet vermenin gururu içindedir. Temsilciliğini üstlendiğimiz Sigorta Şirketlerinin hizmetlerini, taahhütlerini yerine getirmenin verdiği güven duygusu ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz

Niğde Sigorta Acentelik Hizmetleri olarak ağırlıkta elementer branşlarında Trafik, Kasko, İşyeri , Dask , Konut ,Mesleki ve mali sorumluluk sigortaları ile, Bireysel Emeklilik ,Geri ödemeli Hayat ve Sağlık  sigortalarında, ülkemizin önde gelen  büyük sigorta şirketlerinin poliçelerini kesmektedir.

Sizlere yardımcı olmak üzere hazırladığımız sayfalarımızdan en iyi şekilde faydalanmanız bizi mutlu edecektir.